Zahvalni smo Bogu što živimo danas kad postoji vrsta glazbe za svakoga, pa tako i za nas vjernike i što je uobičajeno pjevati duhovne pjesme na misi, duhovnoj obnovi ili koncertu...

2 (Small)

Bože, hvala Ti na glazbi! Život je lijep, zahvaljujmo Bogu za svaki dan: na nedjeljnoj misi, u autu slušajući radio, u tišini sobe, sami ili s prijateljima; koji god način izaberemo, bit će onaj pravi…

Pjesmom ljudima prenosimo poruku ili emociju, a to utječe na ljude. Lijepo je probuditi u ljudima bilo kakvu emociju, suzu i osmijeh…

Slaviti Boga i na taj način poticati ljude, to je posebna situacija za izvođača, jer je on kao neki provodnik i instrument kroz koji to ide – kaže Maja Blagdan, koja je poznata po svojim pjesmama s ljubavnom tematikom, no sada vrlo pažljivo bira tekstove svjetovne i duhovne glazbe.

5 mall)Evo nekoliko slika sa koncerta Maje Blagdan od 22. 12. 2013. u našoj župi,

gdje je nazočne svojim pjevanjem i svjedočenjem oduševila, potakla i povela putem vjere i žarke ljubavi prema Isusu Kristu,

Emanuelu,

našem Spasitelju…