U četvrtak oko 21 i 30 h završilo je danonoćno čitanje Svetog pisma koje je trajalo nepunih pet dana. U ovom projektu sudjelovalo je oko dvjesto čitača i tridesetak dežurnih koordinatora. Među posljednjim čitačima bile su Vesna Valentić, Marija Jelaš, Viktorija Marijanović i Lucija Šalić.

Kroz ove milosne dane našu župu natapala je rosa Božje Riječi. Cilj nije bio samo pročitati Bibliju, doći do kraja, nego doći do Izvora. Molimo za milost da se Božja Riječ ukorijeni u nama, da ima svoj odjek i da donese rod mnogostruk.

U petak je župnik fra Ante Barišić služio sv.misu zahvalnicu na nakane svih sudionika čitanja Božje Riječi, zahvalio svima i darovao Sveto Pismo, iz kojeg se čitalo, Mariji Jelaš, krizmanici, posljednjoj koja je čitala.